Home / Aktualności / Zwiastun serialu TV Halo już jest

Zwiastun serialu TV Halo już jest

Seria telewizyjna Halo była tworzona od dawna, bardzo dawna. Microsoft pierwotnie opisał projekt wraz z ogłoszeniem Xbox One w maju 2013 roku, ze Stevenem Spielbergiem jako producentem wykonawczym ale dopiero teraz Paramount udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun Halo, adaptacji popularnej serii gier wideo o tej samej nazwie.

Serial był pierwotnie planowany na Showtime, ale od tego czasu został przejęty przez Paramount + i będzie miał premierę pod koniec marca, a dokładnie 24 marca wyłącznie w Paramount+. W serialu w roli Master Chiefa wystąpi Pablo Schreiber. Jen Taylor, która użyczyła głosu Cortanie w serii gier wideo, powtórzy swoją rolę w nowej serii.

Paramount+ zaczyna się od niecałych 5 dolarów miesięcznie za plan z reklamami oraz 10 dolarów za plan bez reklam z wyjątkiem telewizji na żywo i „kilku programów”. Nie wiemy czy, któryś z polskich dostawców podpisze umowę z Paramount+ na udostępnienie tego serialu polskim widzom. Tak czy inaczej można zawsze skorzystać z serwisu VPN w celu zdobycia dostępu do wspomnianej platformy, a na razie pozostaje nam zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.