Home / Aktualności / Zwiastun niedawno zapowiedzianej gry Borderlands 3

Zwiastun niedawno zapowiedzianej gry Borderlands 3

Gearbox zaprezentował właśnie pierwszy oficjalny zwiastun Borderlands 3 w następstwie pokazu gry na PAX East, rozwiewając tym samym wiele nieoficjalnych domysłów. Choć w tej chwili o samej grze za dużo nie wiadomo, to po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć nieco samej rozgrywki.

Wideo zawiera mnóstwo materiałów z rozgrywki, ale niestety nie mówi nam wystarczająco dużo o Borderlands 3. Możemy zatem zobaczyć cztery nowe postacie – główne klasy gry, ich umiejętności i mnóstwo powracających NPC z wcześniejszych gier. Jak widać w teaserze Maska Mayhem, Lilith, Kincaid, Sir Hammerlock, Mordecai, Brick, Tiny (dużego?) Tina i wiele więcej powróci.

Developerzy pozwolili nam też przyjrzeć się nieco nowym złoczyńcom, choć jeszcze nie wiemy o nich zbyt wiele. Wygląda na to, że odwiedzimy kilka różnych lokalizacji, co jest mile widzianą zmianą.

Zgodnie z zapowiedzią developerów Gearbox, więcej szczegółów o nowym Borderlandzie zostanie ujawnionych 3 kwietnia. Do tego czasu możecie oglądać w kółko poniższy zwiastun.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.