Home / Aktualności / Zwiastun Assasin’s Creed Valhalla

Zwiastun Assasin’s Creed Valhalla

Czas nieubłagalnie leci, w związku z czym Assasin’s Creed Odyssey nieco się zestarzało (premiera w 2018) i przyszedł czas na nową odsłonę tej serii w postaci Assasin’s Creed Valhalla, której akcja rozpoczyna się w 873 roku w Anglii, gdy klan Wikingów wyrusza z Norwegii do Anglii, by szukać nowego życia. W grze możemy spodziewać się wielu bitew między Wikingami i Saksonami czego potwierdzeniem może być zaprezentowany przez twórców zwiastun. 

Zwiastun filmowy pokazuje króla Alfreda Wielkiego, prawdziwą postać historyczną, który został królem Wessex w 871 r., A następnie królem Anglosasów w około 886 r., Wysyłając swoich żołnierzy do bitwy przeciwko Wikingom.

W Valhalli jest także postać kruka, który jest twoim przewodnikiem (trochę podobnym do orłów w poprzednich grach) i które były krótko widziane w pierwszym zwiastunie.

No dobrze, jak dowiedzieliśmy, Assassin’s Creed Valhalla pojawi się na PS4, Xbox One, PC i Google Stadia. Będzie to tytuł premiery Ubisoft dla konsol nowej generacji, PS5 i Xbox Series X aczkolwiek w pełni chwały zobaczymy go podczas oficjalnego streamingu na Xbox serii X już w przyszłym tygodniu.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.