Home / Konsole / ZOTAC zaprezentował najpotężniejszy NEN Steam Machine

ZOTAC zaprezentował najpotężniejszy NEN Steam Machine

NEN Steam Machine, to najnowsze wcielenie wizji Valve czyli Steam Machine przez firmę ZOTAC, którego charakteryzuje dbałość o minimalizm, przenośność oraz zupełnie nowy design.

ZOTAC położył podwaliny pod NEN Steam Machine, który nie jest tylko komputerem PC zmienionym w Steam Machine. Zaprojektowany od podstaw do gry, łączy mechanikę PC z genetyką konsoli by stać się najpotężniejszym Steam Machine. Gaming z czystą brutalnością PC dzięki czterordzeniowemu procesorowi 6-tej generacji Intel Skylake i grafiką NVIDIA GeForce GTX oraz konsolową precyzją wraz z całkiem nowym Steam Controller. Sprzęt przyszłości, dostępny już dzisiaj w postaci NEN.

Rozmiar, dźwięk, akustyka i oświetlenie są bardzo ważne dla systemu, który będzie centrum domowej rozrywki. Inżynierowie ZOTAC upakowali pełną funkcjonalność i moc w zaledwie 5 cm wysokości, upewniając się, że idealnie wpasowuje się w centrum rozrywki, zachowując wyjątkowy poziom ciszy przy maksymalnej wydajności chłodzenia wykorzystującego dwa wentylatory.

Wstępnie zainstalowany i gotowy do pracy, wystarczy zalogować się do istniejącego konta Steam lub utworzyć nowe by uzyskać dostęp do tysięcy gier (które oczywiście wcześniej zakupiliśmy lub zakupimy) i połączyć się z milionami graczy w ykorystując swoje połączenie internetowe. SteamOS wyświetli tylko kompatybilne gry w celu zapewnienia optymalnych wrażeń.

Dzięki preinstalowaniu 1 TB dyskowi twardemu, możesz być pewien, że będziesz w stanie załadować wszystkie swoje ulubione gry, a dodatkową możliwość rozszerzenia zapewni gniazdo M.2 SATA SSD. Tak jak miliony graczy ciesz się każdego dnia zoptymalizowanymi grami, które są na wyciągnięcie ręki.

Piętą achillesową gier na PC jest głównie wykorzystanie klawiatury i myszki, lecz tutaj za pomocą dołączonego rewolucyjnego Steam Controller doświadczymy nowego poziomu precyzyjnego sterowania. Dwa panele dotykowe, wysokiej jakości wibracje, dwustanowe spusty, przyciski na chwytach i w pełni konfigurowalne sterowanie. Podziel się swoimi własnymi ustawieniami lub znajdź ulubione konfiguracje w Społeczności Steam.

 

ZOTAC NEN Steam Machine