Home / Aktualności / Zobaczcie tryb kooperacji w grze Bus Simulator 18

Zobaczcie tryb kooperacji w grze Bus Simulator 18

Jako że premiera Bus Simulator 18 przewidziana na 13 czerwca 2018 zbliża się wielkimi krokami, astragon Entertainment GmbH oraz developerzy ze studio Stillalive pragną zaoferować dziś fanom bliższe spojrzenie na dostępny w grze kooperacyjny tryb multiplayer.

W Bus Simulator 18 gracze zyskają unikalną możliwość założenia swojej własnej firmy autobusowej wraz z maksymalnie trzema przyjaciółmi, a potem zbudowania jej sukcesu w fikcyjnym, europejskim mieście Seaside Valley. Dzięki nowemu, synchronicznemu trybowi wieloosobowemu będzie to ekscytujące doświadczenie dla wszystkich fanów autobusów i symulatorów!

Obok szansy na zarządzanie swoją własną flotą autobusów i rozwijanie jej, a także tworzenie swojej własnej sieci tras, gracze w Bus Simulator 18 zyskają także możliwość rozmawiania ze sobą w czasie rzeczywistym oraz synchronicznego ruszania w drogę swoimi autobusami. Jeżdżąc po mieście będą mogli nie tylko spotkać się i widzieć się nawzajem w czasie rzeczywistym, ale także zmieniać pojazdy, żeby pojechać jednym ze swoich kolegów, a nawet całkowicie wymienić się autobusami i ukończyć trasę innego kierowcy.

W sytuacji niedostępności jednego z członków drużyny, reszta wirtualnej firmy będzie oczywiście mogła grać dalej – solo lub w okrojonym składzie – by zapewnić wspólnemu przedsiębiorstwu autobusowemu stały rozwój. Po zakończeniu udanego dnia prowadzenia autobusów, naturalnie znajdzie się też czas na wypoczynkową wycieczkę pieszo po Seaside Valley – solo lub razem z drużyną – i poszukiwanie wielu sekretów i niezwykłych widoków ukrytych w tętniącej życiem metropolii.

Bus Simulator 18 na PC będzie dostępny od 13 czerwca 2018 w dystrybucji pudełkowej i cyfrowej. Rekomendowana cena sprzedaży to 29,99 euro.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.