Home / Aktualności / Zobacz zwiastun Star Wars Jedi: Survivor – filmu stworzonego przez Respawn Entertainment, Electronic Arts i Lucasfilm Games

Zobacz zwiastun Star Wars Jedi: Survivor – filmu stworzonego przez Respawn Entertainment, Electronic Arts i Lucasfilm Games

Właśnie dziś w związku z  Star Wars Celebration firmy Respawn Entertainment, Electronic Arts i Lucasfilm Games zaprezentowały Star Wars Jedi: Survivor, kolejny rozdział ukochanej serii przygodowych gier akcji Gwiezdnych wojen, opisującej podróż Jedi Cala Kestisa. Opracowany przez zespół weteranów Respawn pod kierownictwem reżysera gry Stiga Asmussena, Star Wars Jedi: Survivor rozszerzy się o kultowe historie, światy, postacie i ekscytujące walki z Gwiezdnych Wojen, które po raz pierwszy pojawiły się w debiutanckim tytule serii, Star Wars Jedi: Fallen Order. Star Wars Jedi: Survivor jest tworzone z myślą o najnowszej generacji sprzętu do gier, aby zapewnić graczom na całym świecie głębsze i bardziej rozbudowane wrażenia z Gwiezdnych Wojen, gdy gra zostanie wydana w 2023 roku.

Star Wars Jedi: Survivor rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach z Jedi: Fallen Order. Cal musi być o krok przed ciągłym pościgiem Imperium, gdy zaczyna odczuwać wagę bycia jednym z ostatnich Jedi w galaktyce. W towarzystwie swojego wiernego towarzysza BD-1 Cal spotka się i sprzymierzy z szeregiem wyjątkowych i interesujących postaci podczas swojej podróży. Jedi: Survivor rozszerzy dynamiczną walkę serii na nowe i innowacyjne sposoby. Aby przetrwać, Cal musi nauczyć się nowych umiejętności i wzmocnić swoją więź z Mocą.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.