Home / Konsole / Znamy tytuły gier Games with Gold na maj 2017

Znamy tytuły gier Games with Gold na maj 2017

Games With Gold Maj 2017

Koniec kwietnia, co oznacza, że niebawem pojawią się gry Games with Gold na maj. Tak się składa, że właśnie poznaliśmy jej tytuły, w związku z czym będziecie mieli nieco czasu aby ukończyć gry z tego miesiąca i zrobić nieco miejsca na waszych konsolowych twardzielach.

Posiadacze aktywnych kont  Xbox Live Gold otrzymają tradycyjnie już po dwie gry na swoje Xboxy (Xbox One cztery z uwagi na kompatybilność wsteczną względem Xboxa 360). Jak się sami zaraz przekonacie, gry są naprawdę dobre, co gwarantować może tylko jedno – wiele godzin dobrej zabawy.

Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut to pierwsza gra, którą będziecie mogli pobrać na swojego Xboxa One. Znanej platformówki z szalonymi siostrami nikomu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wzbogacona wersja oferuje więcej poziomów, niezwykłe połączenie nowoczesnej grafiki z retro oraz ciekawą oprawę dźwiękową. Grę tą będzie można pobrać przez cały miesiąc maj.

Lara Croft and the Temple of Osiris to jak się możecie domyśleć drugi darmowy tytuł na najnowszą konsolę Microsoftu. Po raz kolejny wcielimy się w słynną panią archeolog i przemierzać wiele poziomów, które widoczne są w rzucie izometrycznym. Grę można będzie pobrać między 16 maja a 15 czerwca.

Na Xbox 360 oraz Xbox One przed kompatybilność wsteczną pojawi się między 1 a 15 maja bezpłatnie gra Star Wars: The Force Unleased II, a zaraz po tym LEGO Star Wars: The Complete Saga, która dostępna będzie do końca miesiąca.

Podczas gdy pierwsza z nich to typowy RPG osadzony w świecie gwiezdnych wojen, tak drugi traktuje ten świat z przymrużeniem oka gwarantując niezły ubaw nawet dla osób, które nie są fanami gatunku.

Jak więc sami widzicie, selekcja jest bardzo ciekawa. My jesteśmy zadowoleni i jesteśmy niemal pewni, że gry przypadną i wam do gustu. Niemniej jednak liczymy na wasze komentarze w tym temacie.

W tym miesiącu możecie jeszcze pobrać gry  Ryse: Son of Rome,  The Walking Dead: Season 2 (Xbox One) oraz Assassin’s Creed Revelations (Xbox One i Xbox 360).

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.