Home / Aktualności / Znamy darmowe gry PlayStation Plus na styczeń 2019 roku

Znamy darmowe gry PlayStation Plus na styczeń 2019 roku

Od końca 2018 roku dzielą nas praktycznie godziny, więc może warto porozmawiać o darmowych grach, a dokładnie tych w ramach PS Plus na styczeń. Zespół odpowiedzialny za program PlayStation Plus przygotował nowy zestaw darmowych gier na PS4, PS3 i PS Vita, które będzie można pobrać z PSN od 1 stycznia do 5 lutego.

Właściciele PS4 otrzymają Steep, ekstremalną grę sportową od Ubisoftu, pozwalającą jeździć na nartach, snowboardzie i szybowanie w kombinezonie, od ośnieżonych górskich szczytów do pudrowej bazy. Drugą grą dla tej konsoli będzie Portal Knights. Jest to tytuł mieszający Minecrafta z RPG-iem, zachęcający do tworzenia i eksploracji.

Gratisy dla starszej konsoli PS3 to z kolei Zone of the Enders HD Collection – zremasterowane wersje dwóch gier mechanicznych z PS2 i Amplitude dla fanów muzyki i rytmicznego brzmienia. Natomiast właściciele PS Vita mogą zdobyć bezpłatnie Fallen Legion: Flames of the Rebellion (również grywalne na PS4) i Super Mutant Alien Assault.

Jeszcze przez nieco ponad dzień można pobrać darmowe gry PS Plus na grudzień. Należą do nich gra wyścigowa Onrush i Horror Soma na PS4 – Steredenn i SteinsGate na PS3 oraz Iconoclasts na PS Vita.

Członkowie PS Plus powinni pamiętać, że od marca 2019 roku Sony nie będzie już rozdawać darmowych gier PS3 i PS Vita w ramach PS Plus. Jeśli korzystasz z PS Plus przede wszystkim na te konsole, to radzimy wyłączyć opcję automatycznego odnawiania subskrypcji lub jej anulowanie.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.