Home / Aktualności / Znamy częściowy wygląd smartfonu Samsung Galaxy S6

Znamy częściowy wygląd smartfonu Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 tył

Samsung Galaxy S6 czyli kolejne wcielenie flagowego smartfonu koreańczyków, jeśli wierząc zapewnieniom odnośnie premiery na WDC już 1 marca jest tuż za rogiem.

Niemniej jednak aby sukcesywnie budować napięcie i co u niektórych pożadanie zakupu nowego smartfonu, Samsung świadomie (lub nie) udostępnił częściowy jego wygląd za pomocą operatora T-Mobile.

Jak można zauważyć ze zdjęcia, Galaxy S6 będzie miał jak podejrzewano zakrzywiany ekran na styl tego z Galaxy Edge. Pytanie tylko czy po obu stronach oraz czy będzie oferował takie same funkcje czy tylko uzupełniał wizualne wrażenia podczas użytkowania.

Takie posunięcie nasuwa pytania odnośnie rozmieszczenia przycisków regulacji głośności. Czyżby wszystko miało się znajdować na górze bądź dole urządzenia? No może nie wszystko, bowiem przycisk włączania / wyłączania znajduje się jak możecie zobaczyć z widocznego boku urządzenia. Na rozwiązanie wątpliwości z tym związanych przyujdzie nam najprawdopodobniej poczekać co najmniej kilka dni.

A czy wy czekacie na ten smartfon? Czy być może spróbujecie złapać okazję z jego poprzednikiem Galaxy S5 zanim wrażenia i ceny nieco opadną?

Samsung Galaxy S6 bok