Home / Aktualności / Znaczne obniżki cen gry Fallout 76

Znaczne obniżki cen gry Fallout 76

Pod osłoną „czarnego piątku”, wielu sprzedawców zdecydowało się obniżyć ceny nie najlepiej przyjętej gry studia Bethesda, Fallout 76. Długo oczekiwany następca borykał się od dnia premiery nie tylko z niedostępnością serwerów spowodowanej dużą ilością graczy, a potem z licznymi błędami w grze w postaci potrójnego wystrzelenia bomby atomowej ich zawieszających.

Wielu graczy też krytykowało 76-tkę pod kątem niezbyt wielkiej różnicy względem Fallouta 4. Jak się można było domyśleć, wszystko o czym przed chwilą wspomnieliśmy odbiło się też wieloma słabymi recenzjami wielu serwisów i czasopism. Co by nie było, kiepska ocena z niską ceną jest bardziej znośna niż pełna, która jeszcze nieco ponad tydzień temu wynosiła ok. 250zł. Teraz Fallout 76 możemy nabyć za 139 zł na wielu stronach internetowych. Mając na uwadze sporą szansę na chęć naprawienia popełnionych przez Bethesdę błędów, gra może być warta kupna. A jakie jest wasze zdanie na temat tej produkcji? 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.