Home / Aktualności / Złóż komputer z modelką MSI – praktyczny film od A do Z

Złóż komputer z modelką MSI – praktyczny film od A do Z

Firma MSI umieściła w sieci interesujący filmik, na którym możemy zobaczyć piękną Azjatkę – modelkę MSI – która składa od podstaw komputer dla gracza. Film ten w dość przystępny i jasny sposób pokazuje nam, jak złożyć komputer (nie tylko ten dla zaawansowanych graczy). Budowa komputera pokazuje jak zainstalować procesor Intela, pamieć  a następnie jak umieścić płytę główną w obudowie komputera i pozostałe podzespoły naszej maszyny do gier. Modelka bardzo szczegółowo opisuje poszczególne kroki w tym bardzo ważne przy chłodzeniu wodnym.

Opisywany film dostępny jest nie tylko z angielskim dubbingiem, ale również z napisami w kilku językach m.in.: francuskim, włoskim oraz węgierskim. Niestety napisy w języku polskim są na chwilę obecną dostępne jedynie w wersji beta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem, na którym zobaczymy, że samodzielne złożenie komputera nie jest czymś strasznym i bardzo trudnym.

Źródło: Dragon Army MSI

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.