Home / Aktualności / Zestaw TMNT: The Cowabunga Collection pojawi się na konsole i PC pod koniec sierpnia

Zestaw TMNT: The Cowabunga Collection pojawi się na konsole i PC pod koniec sierpnia

Aż 13 klasyków ze znanej serii Teenage Mutant Ninja Turtles, z których niektóre coraz trudniej znaleźć na nowoczesnych platformach wyląduje na Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz na PC za pośrednictwem Steam 30 sierpnia 2022 roku. Pakiet TMNT: The Cowabunga Collection sprawi, że wszystkie gry będą dostępne w jednym zestawie na praktycznie każdym z głównych systemów.

Warto wspomnieć, że będzie to już drugie duże wydanie TMNT w tym roku. W czerwcu bowiem wydawca Dotemu dał nam Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Gra ta została zainspirowana klasycznym serialem animowanym z lat 80. i stała się hitem wśród graczy, z uwagi na to iż tylko w pierwszym tygodniu sprzedano ponad milion egzemplarzy.

Kolekcja Cowabunga jest rozwijana przez Digital Eclipse i publikowana przez Konami. Ceny zestawu zaczynają się od niecałych 40 dolarów, aczkolwiek za zestaw w limitowanej edycji przyjdzie nam zapłacić prawie 150 dolarów, który zawiera pudełko kolekcjonerskie, plakat z tkaniny, akrylową dioramę, zestaw emaliowanych przypinek, tuzin kart kolekcjonerskich i pełnokolorową książkę z grafikami.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.