Home / Aktualności / Zestaw Logitech Signature MK650 ma sprawdzić się nie tylko w firmie

Zestaw Logitech Signature MK650 ma sprawdzić się nie tylko w firmie

Znana firma Logitech produkujące znakomite peryferia komputerowe zaprezentowała nowy zestaw klawiatury z myszą dla firm – Signature MK650 Combo for Business — zaprojektowany z myślą o poprawie komfortu pracy i produktywności pracowników. MK650 Combo wyposażono w zabezpieczenia bezprzewodowe Logi Bolt, które zapewniają niezawodną łączność nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. Dzięki czemu informatycy w firmach mają pewność, że urządzenia w biurze są bezpieczne. Zestaw jest także kompatybilny z niedawno udostępnionym oprogramowaniem Logi Options+, który umożliwia łatwe dostosowywanie produktów i tworzenie wstępnych ustawień opartych na aplikacji, co pozwala na optymalizację przepływu pracy i zwiększenie wydajności.

Linia produktów Signature dla biznesu oferuje znaczne ulepszenia w porównaniu z powszechnie stosowanymi myszami i klawiaturami, oferując komfort i wzrost wydajności, na które zasługuje każdy pracownik. Dostępna w kolorze grafitowym i białym klawiatura MK 650 Combo ma miękką, zintegrowaną podpórkę pod nadgarstki, a wyprofilowane gumowe uchwyty boczne myszy zapewniają wygodę przez cały dzień.

 
Nowe skróty klawiszowe i funkcja Perfect Stroke pomagają zwiększyć wydajność pracy, poprawiając jednocześnie komfort pracowników. Mysz jest wyposażona w technologię Silent Click, która redukuje hałas kliknięcia o 90%, a także w technologię SmartWheel zapewniającą ultraszybkie przewijanie i precyzję „linia po linii”. Intuicyjna i łatwa w użyciu aplikacja Logi Options+ umożliwia dostosowanie do potrzeb użytkownika takich funkcji, jak wyznaczanie działań klawiszy i przycisków bocznych, ustawienia wstępne dla poszczególnych aplikacji. Pozwala również na uruchamianie dyktowania i przechodzenia między wieloma komputerami za pomocą myszy z funkcją Flow. Jak się dowiadujemy, oprogramowanie Options+ można wdrożyć na skalę masową, co umożliwia informatykom prostą instalację i konfigurację niektórych parametrów aplikacji w celu spełnienia wymagań korporacyjnych.
 
Logi Bolt to protokół łączności bezprzewodowej nowej generacji firmy Logitech. Protokół jest oparty na technologii bezprzewodowej Bluetooth Low Energy i zawiera wiele zabezpieczeń zaprojektowanych w taki sposób, aby informatycy nie musieli się martwić o bezpieczeństwo sprzętu. Bolt minimalizuje zagrożenia związane z podatnością na ataki w biurze i zdalnie. Zapewnia również solidną łączność nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. Urządzenie jest wyposażone w tryb bezpieczeństwa Bluetooth 1, poziom 4, znany również jako tryb Secure Connections Only, który jest zgodny ze standardem FIPS (Federal Information Processing Standards).
 
Zestaw Signature MK650 Combo będzie dostępny w sierpniu 2022 r.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.