Home / Aktualności / Zęby Smoka (Dragon’s Teeth) – dodatek do gry Battlefield 4 już 15 lipca

Zęby Smoka (Dragon’s Teeth) – dodatek do gry Battlefield 4 już 15 lipca

zęby-smoka-draongs-teeth-bf4
Zęby Smoka (Dragon’s Teeth) czyli najnowszy  dodatek do gry Battlefield 4 według zapewnień Electronics Art ma ukazać się już w tym miesiącu a konkretnie 15 lipca.

Rozszerzenie to ma wprowadzić cztery nowe mapy w trybie multiplayer, których akcja ma mieć miejsce w azjatyckich miastach. W “Zębach Smoka” pojawią się również mocno uzbrojone i zdanie sterowane pojazdy czy dwuręczne tarcze osłaniające żołnierzy.

Dodatek do gry Battlefield 4, tak jak do każdej innej gry nie obyłby się bez nowych broni. Poza nimi gra wprowadzi nowy tryb “Chain Link”, w którym gracze będą musieli połączyć zdobywane punkty kontrolne aby uzyskać zwycięstwo na danej mapie. To tylko niektóre z nowości, które na ty stadium ujawniło EA.

Zęby Smoka jest już czwartym dodatkiem do gry BF4 i tym razem wytrzęsie z naszych kieszeni równowartość 50 dolarów jeśli zdecydujemy się na zakup subskrypcji Battlefield Premium. Dotychczas ukazały się dodatki DLC takie jak Chińska Nawałnica, Drugie Uderzenie, Wojna na morzu i mająca mieć premierę Dragon’s Teeth oraz nie zapowiedziana jak na razie Ostateczna rozgrywka.