Home / Aktualności / Komputery / ZBOX BI323 jak i ZBOX CI323 nano – nowe mini-pc od Zotaca

ZBOX BI323 jak i ZBOX CI323 nano – nowe mini-pc od Zotaca

ZBOX-BI323-P-win10_07xZarówno ZBOX BI323 jak i ZBOX CI323 nano, to nowo wprowadzone przez ZOTACA minipc,  napędzane są przez czterordzeniowy procesor Intel N3150, zapewniający wyższą efektywność energetyczną bez utraty mocy obliczeniowej. ZOTAC wprowadza także w obu modelach port USB 3.0 Type-C dla łatwiejszego ich rozszerzania.

NoweZBOXY umoliwiaj podłączenie nawet do trzech wyświetlaczy, aby zobaczyć więcej, zrobić więcej i być bardziej efektywnym, wykorzystując większą przestrzeń ekranu niż w stacjonarnych komputerach. Dzięki wyjściom graficznym z kolei takim jak DisplayPort, HDMI i VGA uzyska można dodatkową elastyczność i kompatybilność podłączeń wyświetlaczy wraz z szerszym zakres zastosowań.

ZBOX BI323 oraz ZBOX CI323 nano dostępne są także w wersji PLUS z fabrycznie zainstalowanym 4 GB pamięci i dyskiem SSD o pojemności 120 GB, zapewniającym bardziej płynne działanie systemu operacyjnego i krótszy czas ładowania aplikacji.

Tradycyjnie mini PC ZOTAC ZBOX są łatwe w rozbudowie i modyfikacji, dzięki niewymagającemu narzędzi dostępowi do slotów pamięci SO-DIMM oraz zatoki dla 2,5″ dysku HDD / SSD.

Oba modele dostępne są także z systemem Windows 10 Home, oferując szybki i pozbawiony sprzętowych kłopotów codzienny dostęp do komputera.

ZOTAC ZBOX BI323 CI323 nano

Galeria ZBOX-BI323-P:

Galeria ZBOX CI323_8-P