Home / Aktualności / Zasymuluj życie z grą The Sims 4 w promocyjnej super cenie

Zasymuluj życie z grą The Sims 4 w promocyjnej super cenie

Z okazji 18 lecia serii Sims, EA i Origins rozpoczęło specjalną promocję, w której Sims 4 można nabyć grę za niecałe 90 złotych. Co więcej, świętując pełnoletność serii, możemy dostać większość dodatków za połowę ceny, w tym Psy i Koty, Miejskie Życie, Praca czy inne. Niektóre są z kolei obniżone o 25 procent, co w dalszym ciągu jest przyzwoite.

Zniżki objęły też pakiety Wampiry, Witaj w Pracy, Zjedz na mieście, Ucieczka w plener i co najmniej kilka innych. Aby skorzystać z przecen należy udać się na stronę Origin (lub skorzystać z aplikacji) i kupić grę przed 8 lutym.

Bardzo dziękujemy, że w ciągu tych wszystkich lat pomogliście nam uczynić The Sims naprawdę wyjątkową serią. Mamy wiele wspaniałości zaplanowanych na ten rok, więc trzymajcie rękę na pulsie i radosnego Simowania! – piszą na stronie jej twórcy.

Choć gra Sims 4 jak i cała seria z pewnością nie jest dla każdego, to warto ją wypróbować, szczególnie mając na uwadze takie ceny. Zawsze można też kupić tą grę komuś w prezencie.  

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.