Home / Aktualności / Zastąp podstawowe chłodzenie coolerem Scythe SCY-920S

Zastąp podstawowe chłodzenie coolerem Scythe SCY-920S

Dla wszystkich szukających wydajnego chłodzenia od renomowanej firmy, Scythe zaprezentowała SCY-920S, podstawowy cooler do procesorów z podstawką AM4 i LGA115x, przeznaczony jako cichszy zamiennik standardowego chłodzenia, o TDP ustalonym na 95 W.

Konstrukcja coolera obejmuje aluminiową podstawę radiatora, przez którą przechodzą dwa ciepłowody o grubości 6mm stykając się bezpośrednio z procesorem, który następnie rozkłada ciepło przez szereg żeberek. Odprowadzanie ciepła wspomaga również wentylator o średnicy 92 mm obracający się z prędkością między 500 a 2000 obr / min. Wentylator ten ten przepycha od 7,1 do 48,2 CFM oraz generuje natężenie hałasu wynoszące od 8,3 do 28,3 dBA. Choć podczas prezentacji zauważyliśmy jedynie jeden wentylator, to wwygląda, że można śmiało zamontować drugi (uzyskując system pull-push), zwiększając tym samym efektywność chłodzenia. Chłodzenie SCY-920S ma wymiary 87 mm x 62 mm x 127 mm (DxSxW) i waży około 280 g.

Cooler Scythe SCY-920S  trafi do sprzedaży około połowy grudnia.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.