Home / Aktualności / Zasilacze BitFenix Fury wkraczają na rynek

Zasilacze BitFenix Fury wkraczają na rynek

BitFenix Fury logo

Firma BitFenix ogłosiła, że już w maju na rynek trafią jej najnowsze zasilacze ATX z serii Fury. Konstrukcje z tej serii posiadają certyfikat 80 PLUS Gold i oferowane będą w wersjach o mocy od 550 do 750W.

Zasilacze BitFeniX Fury to najnowsze urządzenia tego producenta, które w najbliższych dniach pojawią się już w sprzedaży. Konstrukcje te cechują się semi-modularnym (częściowo odpinanym) okablowaniem oraz przyznanym im certyfikatem 80 PLUS Gold (sprawność do 92-proc. przy zasilaniu 230V i obciążeniu 50 proc.).

Na rynku zasilacze BitFenix Fury dostępne będą w wersjach o mocy 550, 650 oraz 750W. Za schładzanie najważniejszych elementów ww. konstrukcji (w tym japońskich kondensatorów) odpowiadać będzie łożyskowany, 135-mm wentylator, zaś za ich ochronę odpowiadać ma 6-punktowy system ochronny o nazwie BitShield.

Jednostki BitFenix o symbolach 550G, 650G oraz 750G posiadają ponadto aktywne układy PFC (Power Factor Correction) i są objęte aż 60-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Zdjęcia oraz dokładną specyfikację zasilaczy z serii Fury prezentujemy na poniższych slajdach.

BitFenix Fury spec

BitFenix Fury 01

BitFenix Fury 02

BitFenix Fury 03

Źródło: BitFenix

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.