Home / Aktualności / Zapowiedziano Call Of Duty: Mobile

Zapowiedziano Call Of Duty: Mobile

Activision, we współpracy z Tencent, ogłosiło dziś, że Call of Duty: Mobile zostanie wydane we wcześniej nieuzględnianych w zapowiedziach regionach, między innymi Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, i innych.  Call of Duty: Mobile jest nową grą free-to-play, w której znajdą się mapy, tryby, bronie oraz postaci z całej historii marki Call of Duty, włączając w to serie Black Ops oraz Modern Warfare. Gra, stworzona przez wielokrotnie nagradzane studio Tencent, Timi Studio, będzie dostępna ekskluzywnie na Android i iOS. Będzie w niej dostępne wiele różnych trybów gry, stawiających graczy przeciwko sobie w ogniu bezpośredniej, rywalizacyjnej walki, dzięki której wypróbują swe umiejętności w starciu z graczami z całego świata.

Od dziś fani mogą zarejestrować się przedpremierowo do Call of Duty: Mobile poprzez www.callofduty.com/mobile. Dzięki rejestracji gracze zyskają dostęp do najnowszych informacji na temat gry oraz publicznej bety, która odbędzie się latem w wybranych regionach.

Chris Plummer, wiceprezydent działu mobile w Activision powiedział – „Dostraczamy produkcję definiującą gatunek akcji z widoku pierwszej osoby w nowym tytule mobilnym posiadającym niesamowitą grafikę i emocjonującą rozgrywkę w stylu Call of Duty” . „Wraz z świetnym zespołem w Tencent zebraliśmy w jedno epickie doświadczenie kolekcję najbardziej uwielbianych przez fanów map, trybów rywalizacji, znanych postaci i ikonicznych broni z całej historii tej uznanej marki – po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych”.

Z kolei Steven Ma, starszy wiceprezes Tencent Holdings Limited dodał – „Call of Duty kojarzy się jednoznacznie z niesamowitą walką oraz rozgrywką. Nasz zespół był więc niesamowicie zadowolony z pracy razem z Activision, by powołać tę serię do życia także na urządzeniach mobilnych” –  „Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu gier zaprojektowanych specjalnie dla graczy mobilnych, jesteśmy podekscytowani możliwością dostarczenia nowego, pełnego zawartości doświadczenia Call of Duty, które spodoba się każdemu typowi fana”.

Call of Duty: Mobile, wydawana przez Activision i stworzona przez Tencent, jest oparta na platformie do tworzenia generowanego w czasie rzeczywistym 3D, Unity. Obok klasycznej rozgrywki wieloosobowej, gra zawiera więcej trybów rozgrywki, które zostaną niedługo ogłoszone.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.