Home / Aktualności / Zapowiedziana podczas The Game Awards gra After Us ukaże się już na wiosnę

Zapowiedziana podczas The Game Awards gra After Us ukaże się już na wiosnę

Firmy Private Division i Piccolo Studio zapowiedziały After Us podczas wydarzenia The Game Awards. Ta wciągająca, pełna eksploracji gra przygodowa ukaże się wiosną 2023 roku na PC na platformie Steam oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wciel się w ducha życia Gaię, aby przynieść nadzieję zniszczonej planecie w surrealistycznej, posthumanistycznej podróży. Przemierzaj niesamowite otoczenie, aby uratować dusze wymarłych zwierząt i zaprzęgnij moce Gai do walki z niebezpieczeństwami, które nękają nieprzyjazną obecnie Ziemię.

After Us ma charakterystyczny dla Piccolo Studio styl opowiadania poruszającej historii, który łączy się z fascynującą eksploracją i przygodą. Gaia musi skakać, szybować, wykonywać zrywy, wspinać się i pływać, aby uniknąć śmiertelnych przeszkód i wrogów. Jako ucieleśnienie życia, posiada moc, dzięki której może odbudować i odrodzić naszą planetę. Emitując promienie światła, Gaja pobudza wzrost nowych roślin, odkrywając jednocześnie nowe ścieżki do zbadania.

After Us to gra o spuściźnie i nadziei” – powiedział Alexis Corominas, reżyser gry w Piccolo Studio. „Postawiliśmy sobie za cel stworzenie gry, która łączy w sobie przejmującą historię z kreatywnym projektem i unikalną mechaniką. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć reakcje graczy, gdy nasz tytuł ukaże się na rynku wiosną przyszłego roku”. 

After Us w niesamowity sposób pokazuje fantastyczny świat zniszczony przez szkodliwe działania nieokiełznanego społeczeństwa. Odbiorca poznaje świat gry w dziesięciu różnych ekoregionach. Podczas swojej przygody gracze poznają losy różnych majestatycznych stworzeń, takich jak ostatni wieloryb zabity harpunem, ostatni orzeł uwięziony w klatce czy ostatni upolowany jeleń. Następnie będą mogli wskrzesić ich duchy, by przywrócić życie światu. Każde nowe środowisko stawia przed Gaią nowe wyzwania i opowiada historie ostatnich chwil tych zwierząt przed momentem ich ostatecznego odrodzenia.

„Podstawowym założeniem Private Division jest umożliwienie studiom realizacji ich kreatywnej wizji. To ekscytujące, że Piccolo Studio opiera się na ich wcześniejszym sukcesie z Arise, w tej nowej i ambitnej grze” – mówi Michael Worosz, dyrektor ds. strategii w Take-Two Interactive i szef Private Division. „After Us w piękny sposób łączy artystyczny, abstrakcyjny świat, porywającą rozgrywkę i potężną, uniwersalną historię w niezapomniane doświadczenie, które z dumą wydamy jako Private Division”.

Premiera After Us planowana jest na PC na platformie Steam oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S wiosną 2023 roku podczas roku fiskalnego 2024 firmy Take-Two w sugerowanej cenie detalicznej 30 euro.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*