Home / Gry / FPS / Zamów grę Doom w przedsprzedaży na Xbox One i otrzymaj Doom i Doom 2

Zamów grę Doom w przedsprzedaży na Xbox One i otrzymaj Doom i Doom 2

Nowy Doom 02

Kupując obecnie grę Doom na konsolę Xbox One przez Sklep Xbox zapewni nam nie tylko następcę kultowego FPSa, lecz jego dwie oryginalne części, które otrzymamy za darmo. Jak informuje Microsoft, dwie darmowe gry nabywcy ptrzymają do 10 dni od daty zakupu nadchodzącego dzieła studia Bethesda.

Zarówno Doom jak i Doom 2 będą wykorzystywały kompatybilność wsteczną na konsoli Xbox One, funkcję która obejmuje już setki gier z Xbox 360 i dalej się powiększa.

Jak zapewne wielu z was wie, do premiery najnowszego Dooma pozostało juz niewiele, gdyż premierę ustalono na 13 maja, a sama gra pojawi się równocześnie na konsole Xbox One, PS4 oraz komputery PC.

Jeśli planujecie zakup opisywanej tu gry tak czy inaczej (a nie zakładamy inaczej jeśli czytacie tą wiadomość), to radzimy się pospieszyć, gdyż nie wiemy jak długo taka promocja będzie aktywna. Oryginalne części Dooma są w tej chwili w sklepie Xbox w cenie ok. 20-30 zł każda, więc zakup nowego może nam zaoszczędzić nieco grosza w kieszeni jeżeli lubimy retro granie.