Home / Gry / FPS / Zamknięte Alpha Testy DOOM na konsolach PS4, Xbox One i PC

Zamknięte Alpha Testy DOOM na konsolach PS4, Xbox One i PC

nowy-doom-zmkniete-alpha-testy

Bethesda poinformowała właśnie, że zamknięte Alpha Testy DOOM na konsolach PS4, Xbox One i PC są już dostępne dla wszystkich, także tych, którzy nie kupili gry Wolfenstein: The New Order, umożliwiającej dostęp do nowego Dooma.

Korzystając z poniższych linków czy to jeśli chodzi o PS4, Xbox One czy PC (dostęp przez platformę Steam), może zagwarantować nam dostęp do zamkniętych Alpha testów gry DOOM już w ten weekend.

Nie przejmujcie się jednak jeśli doświadczycie problemów ze stroną, może bowiem być ona okupowana przez rzesze graczy pragnących powrócić do świata krwią i bólem płynącego. Bethesda informuje jednak, że dostęp do gry będzie przyznawany na zasadzie kolejności, co oznacza nic innego jak limitowaną ilość miejsc.

Dobrą metodą może okazać się automatyczne odświeżanie strony (radzimy poszukać odpowiedniej wtyczki do waszej przeglądarki). Ze swojej strony życzymy szczęścia i ostatecznie udziału w alpha testach nowego Dooma. W oczekiwaniu podlejemy oliwy do piekielnego ognia prezentując tryb wieloosobowy tej gry.