Home / Aktualności / Zamień swój stary samochód na nowego Citroena – powrót mega promocji

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena – powrót mega promocji

Firma Citroën ogłosiła właśnie powrót promocji o nazwie: Zamień swój stary samochód na nowego Citroëna. Dzięki temu klienci tej francuskiej firmy mogą skorzystać z wyjątkowych rabatów na zakup nowego samochodu, który wbrew bannerowi reklamowemu dochodzić może nie do 8, lecz do aż 15 tys. zł.

Opisywana w niniejszym newsie promocja daje klientom możliwość wybory czy chcą by ich samochód został odkupiony przez dealera czy też klient decyduje się na złomowanie swojego dotychczasowego pojazdu.

Rabat w przypadku pierwszej z ww. opcji (odkup) wynosi od 2 do 14 000 zł. Z kolei jeśli zezłomujemy nasz stary samochód zyskamy od 4 do aż 15 000 zł. Tradycyjnie dla Citroena zyskamy więcej kupując bogatsze wersje wyposażenia lub/i z mocniejszym motorem, dlatego warto dokładniej przestudiować cennik interesującego nas modelu.

Jednym z przykładów powyższej sytuacji doskonale obrazuje Citroën C3, który w wersji 1.0 Vti 68 KM kosztuje po rabacie 40 700 zł, zaś model z mocniejszym motorem 1,2 Vti 82 KM nabędziemy w dokładnie tej samej kwocie (oba modele w standardzie Seduction). Podobną sytuację mamy m.in. w przypadku Citroëna C4, który w wersji Attraction 1,4 Vti 95 KM jest droższy od lepiej wyposażonego modelu z serii Vitamin, których ceny wynoszą odpowiednio 51 700 oraz 51 100 zł.

Szczegółowa oferta na samochody Citroën w promocji Zamień swój stary samochód na nowego Citroena znajduje się pod adresem: http://promo.citroen.pl/index.php

Zmień swój stary samochód na nowego Citroena - C3

Zmień swój stary samochód na nowego Citroena - C4 Picasso

Zmień swój stary samochód na nowego Citroena - C4 Grand Picasso

Źródło: Citroën

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.