Home / Aktualności / Zamień swój stary samochód na nowego Citroena – déjà vu po raz kolejny?

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena – déjà vu po raz kolejny?

Firma Citroen po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów promocję o nazwie “Zamień swój stary samochód na nowego Citroena“. To już nie pierwszy raz kiedy ta znana francuska marka oferuje opisywaną w niniejszej wiadomości promocję, także osoby, które czytając tego newsa miały wrażenie, że doznały déjà vu, mogą pochwalić się bardzo dobrą pamięcią.

W najnowszej edycji ww. oferty klienci Citroena mogą liczyć w przypadku odkupu swojego starego samochodu lub jego złomowania na rabat dochodzący nawet do 8 000 zł. Z promocji wyłączona jest jednak tegoroczna nowość, czyli nowatorski Citroen C4 Cactus.

Tradycyjnie dla Citroena ceny niektórych wersji czy to ze słabszym motorem czy uboższym wyposażeniem potrafią być droższe od teoretycznie bogatszych konfiguracji, dlatego też zalecamy dokładne przestudiowanie cenników poszczególnych modeli.

Dla przykładu nowy Citroen C1 3D 1.0 VTi 60 KM w wersji Live jest droższy o 2 600 zł od jej 5-drzwiowego odpowiednika. Z kolei Citroen C3 w wersji 1.6 VTi 120 KM (cena 49 000 zł) jest nie tylko tańszy od wersji 1.2 e-VTi 82 KM ETG (koszt 52 500 zł), ale także od modelu C3 1.2 VTi 82 KM, który kosztuje 49 100 zł.

Niestety na próżno szukać Citroena C4 Picasso za 59 900 zł, który to dumnie występuje w jednej z wersji reklamy promocji: Zamień swój stary samochód na nowego Citroena ! Jak widzimy na jednm z poniższych zdjęć cena tego samochodu to minimum 60 900 zł. Ceny oraz warianty wyposażenia poszczególnych modeli i wersji objętych niniejszą promocją dostępne są pod adresem: http://promo.citroen.pl/

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena 2014 03

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena 2014 02

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena 2014 04

Zamień swój stary samochód na nowego Citroena 2014 05

Źródło: Informacja własna, Citroën

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.