Home / Aktualności / ZALMAN ZM-M201R – ekonomiczna i markowa mysz nie tylko dla graczy

ZALMAN ZM-M201R – ekonomiczna i markowa mysz nie tylko dla graczy

Serdecznie zapraszamy do recenzji poświęconej ekonomicznej myszy firmy ZALMAN, która w opinii jej producenta adresowana jest nie tylko dla graczy, ale także dla osób poszukujących ergonomicznej myszy komputerowej, którą z powodzeniem można używać także do codziennej pracy z komputerem. Produktem, który ma za zadanie spełnić ww. zadania jest model z serii Z Revolution o symbolu ZM-M201R.

Czy deklaracje producenta sprawdzą się w praktyce o tym przekonamy się podczas lektury niniejszego artykułu? Tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami myszki ZALMAN ZM-M201R.

ZALMAN M201R 01

1. Wstęp

Mysz ZALMAN ZM-M201R to należąca do rodziny Z Revolution mysz komputerowa, która łączyć ma w sobie niską cenę z jak największymi możliwościami, jakością użytych do jej budowy materiałów, a także z ergonomicznym kształtem, który pozwalać będzie na wielogodzinną pracę na komputerze. Tym samym ten niewielki i stosunkowo tani “gryzoń” ma wiele niełatwych do pogodzenia ze sobą zadań.

Dokładne wymiary myszki ZM-M201R to 118 x 65 x 35 mm. Jej sercem jest optyczny sensor o czułości 1000 DPI. Wg deklaracji producenta oferuje on przetwarzanie na poziomie 3000 fps oraz wartość na poziomie 125 Hz dla współczynnika USB Report Rate. Niestety pewną grupę graczy może zmartwić nie najwyższa wartość prędkości maksymalnej myszki, która wynosi jedynie 25 ips.

ZALMAN ZM-M201R
 Wymiary  118 x 65 x 35 mm
Waga 89 gram
 Sensor (czujnik)  Optyczny o rozdzielczości 1000 DPI
 Przetwarzanie 3000 fps
Maksymalne przyspieszenie 8g
Maksymalna prędkość 25 ips
USB Report Rate 125 Hz
Podświetlenie LED Tak (niebieskie)
Liczba przycisków 5
 Cena około 35 zł


1. Wprowadzenie

2. Opis zewnętrzny
3. Testy praktyczne – wrażenia z użytkowania
4. Zakończenie

Serdecznie zapraszamy do recenzji poświęconej ekonomicznej myszy firmy ZALMAN, która w opinii jej producenta adresowana jest nie tylko dla graczy, ale także dla osób poszukujących ergonomicznej myszy komputerowej, którą z powodzeniem można używać także do codziennej pracy z komputerem. Produktem, który ma za zadanie spełnić ww. zadania jest model z serii Z Revolution o symbolu …

Ocena końcowa

Ergonomia
Design
Możliwości
Cena

Podsumowanie : Mysz ZALMAN ZM-M201R to ergonomiczna mysz nie tylko dla graczy, którą cechuje interesujący design oraz stosunkowo niska cena. Gdyby nie brak regulacji czułości sensora optycznego oraz jego nie najwyższa rozdzielczość produkt ten mógłby stać się hitem w klasie tanich, markowych myszy komputerowych.

Twoja ocena: 4.8 ( 1 votes)
75

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.