Home / Peryferia / Myszki / Zalman ZM-GM7 – mysz dla graczy godna pozazdroszczenia

Zalman ZM-GM7 – mysz dla graczy godna pozazdroszczenia

Zalman ZM-GM7Znana z obudów i chłodzenia firma Zalman, coraz śmielej wchodzi w dziedzinę peryferii komputerowych. Efektem tych starań jest mysz Zalman ZM-GM7. Mysz prezentuje się nadzwyczaj okazale, z atrakcyjnym podświetlaniem (w tym logo, które nam się wyjątkowo podoba), co po części może znaczyć, że ten producent może już niebawem konkurować z czołowymi markami w tym segmencie (produkty dla graczy).

Tak prezentują się osiągi ZM-GM7 w liczbach: polling rate wynoszący 1000 Hz, mający uczynić z gryzonia produkt ośmiokrotnie szybszy niż przeciętna mysz na złączu USB; wyświetlanie 12000 klatek na sekundę dla właściwego śledzenia ruchów; sześć poziomów DPI, z czego maksymalny wynosi 16000.

Wśród zastosowanych w gryzoniu podzespołów znalazł się sensor laserowy Avago A9800 i procesor 32-bitowy MCU. Do tego dochodzą uznane przez graczy przełączniki OMRON i siedem przycisków, których pierwotne ustawienie można zmienić przy pomocy specjalnego oprogramowania. Do tego dochodzi także możliwość zapisywania makr. 

Oprogramowanie dołączone do produktu umożliwia też spersonalizowanie podświetlenia RGB (16,7 miliona kolorów), ustalenia szybkości podwójnego kliknięcia, czułości gryzonia czy LOD, czyli Lift Of Distance w zakresie 1-5 mm. Jak zapewnia producent kształt myszy jest uniwersalny, dzięki czemu ma być ona kompatybilna ze wszystkimi rodzajami chwytów.

Mysz Zalman ZM-GM7 ma być dostępna na polskim rynku w II kwartale b.r., wtedy też poznamy jej cenę.

Zalman ZM-GM7 specyfikacja

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.