Home / Aktualności / ZALMAN Reserator 3 Max – efektowny zestaw chłodzenia cieczą z podświetleniem LED

ZALMAN Reserator 3 Max – efektowny zestaw chłodzenia cieczą z podświetleniem LED

ZALMAN Reserator 3 Max to efektowny zestaw chłodzenia cieczą z podświetleniem LED, który dedykowany jest do obsługi procesorów firm AMD oraz Intel jest bohaterem naszej najnowszej recenzji. Jak podkreśla sam producent jest to pierwszy na świecie zestaw chłodzenia cieczą, którego czynnik chłodzący oparty jest o nanocząsteczki mające poprawić wydajność chłodzenia.

ZALMAN Reserator 3 Max logo

1. Wstęp

Reserator 3 Max to nowoczesny układ chłodzenia firmy ZALMAN, który po wyjęciu z opakowania oraz zainstalowaniu w komputerze jest produktem gotowym do pracy. Tym samym bez obaw mogą po niego sięgnąć także mniej doświadczeni fani overclockingu. Cooler ten może zarówno współpracować z procesorami oraz układami APU firmy AMD, jak i jednostkami firmy Intel.

Lista kompatybilnych platform z ww. systemem chłodzenia obejmuje następujące gniazda płyt głównych: AM2/AM2+, AM3/AM3+, FM1/FM2/FM2+ (AMD) oraz LGA 775, LGA 1155/1156, LGA 1366, LGA 1150 i LGA 2011.

Czy zaawansowana technologia użyta do budowy schładzacza ZALMAN Reserator 3 Max będzie równie efektywna, jak efektowny jest jego design będziemy mogli przekonać się z każdą kolejną stroną niniejszego artykułu, do którego lektury serdecznie zapraszamy już teraz.


1. Wstęp

2. Dane techniczne (specyfikacja)

3. Wygląd zewnętrzny

4. Platforma testowa oraz metodologia testów

5. Testy

6. Podsumowanie

ZALMAN Reserator 3 Max to efektowny zestaw chłodzenia cieczą z podświetleniem LED, który dedykowany jest do obsługi procesorów firm AMD oraz Intel jest bohaterem naszej najnowszej recenzji. Jak podkreśla sam producent jest to pierwszy na świecie zestaw chłodzenia cieczą, którego czynnik chłodzący oparty jest o nanocząsteczki mające poprawić wydajność chłodzenia. 1. Wstęp Reserator 3 Max to …

Ocena końcowa

Wydajność
Wyposażenie
Głośność
Cena

Podsumowanie : ZALMAN Reserator 3 Max to układ chłodzenia dla największych fanów chłodzenia cieczą, dla których ważny jest każdy ułamek temperatury CPU, zaś poziom generowanego hałasu nie ma dla nich większego znaczenia.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
60

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.