Home / Aktualności / gry / Zagraj w The Division już w ten weekend za darmo na PC

Zagraj w The Division już w ten weekend za darmo na PC

the-division-darmowy-weekend

The Division, niezwykle popularny RPG studia Ubisoft doczekał się jak wiele tytułów ostatnimi czasy, darmowego weekendu, podczas którego pecetowcy będą mogli zakosztować tej gry i ewentualnie kupić ją z 50 procentową zniżką.

Darmowy Weekend z tą grą rozpocznie się już jutro o godzinie 19 i potrwa do godziny 22-gier 18 grudnia, nie uwzględni jednak dodatków DLC a jedynie bazową wersję. Na dobrą nutę możemy powiedzieć to, że będzie można skorzystać z darmowych dodatków, które pojawiły się od czasu premiery The Division. 

Wspomniane 50 procent zniżki na Tom Clancy’s The Division będzie dostępne w ramach Świątecznej wyprzedaży, w której znalazły się poza Przepustką Sezonową do tej gry takie tytuły jak Watch Dogs 2 (33 procent zniżki), Steep (33 procent zniżki), Rainbow Six Siege (50 procent zniżki), specjalna edycja Assasin’s Creed Syndykat (50 procent zniżki) oraz wiele innych. Aby pobrać wspomniane The Division oraz dowiedzieć się więcej na temat gier w promocji świątecznej, odsyłamy was na stronę ubisoft.com.

 

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.