Home / Aktualności / Zabawka Playmobile czyli jak skutecznie szpiegować nasze dzieci

Zabawka Playmobile czyli jak skutecznie szpiegować nasze dzieci

Zabawka Playmobile
Znany producent zabawek Playmobile aby uświetnić swoje 40-te urodziny wprowadził do oferty nową zabawkę. Zabawka Playmobil, którą jest zdalnie sterowany samochód dziecięcy z dołączaną kamerką.

Kamerka zabawki Playmobile jest w stanie rejestrować wszystko gdzie autko podąża dzięki temu, iż jest umieszczana na siedzeniu pasażera. Możemy ją jednak zdjąć gdybyśmy np. chcieli przewieść pasażera (lub pasażerkę).

Za pomocą pilota zdalnego sterowania możemy zatem nie tylko dowiedzieć się co robią nasze pociechy, lecz również pod ich nieobecność zapomnieć się i sami stać się dziećmi kręcąc szalone pościgi czy tym podobne filmy akcji.

Nie zapominajmy, iż w większości przypadków zapewne o dzieci będą szpiegować nas a nie odwrotnie gdyż często się zdarza, że to właśnie one posiadają większą wiedzę informatyczną niż ich rodzice.

Zestaw samochodu Playmobila posiada także podręczny monitor, na którym możemy obserwować co rejestruje jego pokładowa kamera jak również kabelek służący do zrzucania materiału na nasz komputer czy laptop. Całości dopełniają pistolet policyjny, latarka oraz ręczny miernik pomiaru prędkości (tzw. suszarka). Jakość nagrywanego i przesyłanego obrazu jest dosyć dobra a czas opóźnień znośny.

Zabawka Playmobile została zaprezentowana na niedawno zakończonym pokazie zabawek w Londynie i została wyceniona na ok. 140 funtów brytyjskich. Nie było natomiast słowa o jej dacie dostępności w poszczególnych krajach. Pozostaje niecierpliwie czekać.

Źródło: Pocket-lint