Home / Aktualności / Yoga Tablet 2 Pro – popularyzacja Windows 8 ciąg dalszy

Yoga Tablet 2 Pro – popularyzacja Windows 8 ciąg dalszy

Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
Lenovo oficjalnie zapowiedział  właśnie swój najnowszy tablet Yoga Tablet 2 Pro z systemem Windows 8.1.

Wcześniej zapowiedziana w zeszłym miesiącu odmiana tego tabletu z systemem Android, nie różni się od wersji z Windows niczym poza samym systemem operacyjnym.

Yoga Tablet 2 Pro jest zatem wtyposażona w 13,3 calowy ekran IPS o rozdzielczość 2K (2560 x 1440 pikseli) i 178 stopniowych kątach widzenia, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745 z zegarem 1,8 GHz, 8MP kamerę główną, 4GB pamięci RAM oraz 64 GB na pliki użytkownika.

Tablet ten również został wyposażony w wysokiej klasy 8W głośniki JBL z Subwooferem, oraz kodeki Dolby Audio i Wolfson Master Hi-Fi dla jeszcze lepszych doznań w grach, przy muzyce i oglądaniu filmów.

Lenovo w Yoga Tablet 2 Pro zastsowało także potężną bo o pjoemności 12,800 mAh baterię jak również mikro projektor umożliwiający wyświetlanie filmów, zdjęć czy prezentacji i innej treści w większym formacie.

Cenowo tablet Lenovo Yoga Tablet 2 Pro został wyceniony na 699 dolarów, czyli 200 dolarów więcej niż w przypadku wersji z Androidem. Czym zostało to podyktowane, do końca nie wiadomo.

Obecnie nie znana jest data pojawienia się tej odmiany Yogi 2 Pro na polskim rynku. Gdy tylko taka się pojawi, poinformujemy was o tym niezwłocznie.