Home / Aktualności / Yamaha wyprzedała wszystkie egzemplarze modelu YZF-R1M

Yamaha wyprzedała wszystkie egzemplarze modelu YZF-R1M

W dniu dzisiejszym Yamaha ogłosiła, że wyprzedała wszystkie egzemplarze przeznaczone na europejski rynek swojego najnowszego motocykla, który oferowany był wyłącznie poprzez Internet po uprzedniej rejestracji elektronicznej.

Yamaha YZF-R1M to specjalna (limitowana) wersja popularnej R1-nki, wyposażony m.in. w 6-stopniowy systemy IMU (Inertial Measurement Unit), ERS (Electronic Racing Suspension), a także CCU (Communication Control Unit) współpracującego za pośrednictwem urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.2+ z oprogramowaniem YRC (Yamaha Ride Control), które mają pomóc opanować i wycisnąć 100-proc. możliwości z tej 200-konnej maszyny.

 Model R1M posiada 4-cylindrowy ”agregat” o pojemności 998 ccm i mocy 200 KM, przy wadze wynoszącej zaledwie 200 kg (180 kg bez paliwa).

Jak deklaruje producent ww. bestii Yamaha YZF-R1M wyposażona jest w jeden z najbardziej zaawansowanych na świecie pakietów MotoGP wypełnionego po brzegi nowinkami i zaawansowanymi rozwiązaniami, które teraz stały się dostępne dla szerszego grona odbiorców, w tym wyjątkowym, cywilnym – nie torowym – motocyklu.

Yamaha YZF-R1M 02 Yamaha YZF-R1 06

Źródło: Yamaha

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Jeden komentarz

  1. PS

    Drugi film promujący modele R1 i R1M https://www.youtube.com/watch?v=XcYTXy7tWA4