Home / Aktualności / Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

Już w najbliższą niedzielę, 29 kwietnia, w autoryzowanym sklepie z urządzeniami Xiaomi Mi-home.pl odbędzie się kolejna wyprzedaż błyskawiczna. Smartfona Xiaomi Mi A1 będzie można kupić w cenie 180 zł niższej niż dotychczas. Wyprzedaż rozpocznie się o godzinie 12:00.

Mi A1 to jeden z najpopularniejszych modeli telefonów Xiaomi. W specjalnej ofercie wyprzedażowej za 719 zł będzie można nabyć wersję z 32 GB pamięci, w kolorze różowego złota. Urządzenie pracuje pod kontrolą tzw. czystego Androida – czyli systemu pozbawionego nakładek, działającego niezwykle płynnie.

Xiaomi Mi A1 wyposażono w 5,5-calowy ekran Full HD (1080p). Szybkie działanie aplikacji zapewnia ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, wraz z 4 GB pamięci RAM. Użytkownicy Mi A1 niezwykle cenią sobie jakość zdjęć, robionych za pomocą podwójnego aparatu, dającego zaawansowane możliwości na etapie wykonywania oraz edycji. W urządzeniu znalazły się ponadto podwójna kamera z tyłu 12 MP (f/2.2, 26mm, 1.25µm) + 12 MP (f/2.6, 50mm, 1µm) z 2x optycznym zoomem i podwójną lampą flash.

Bateria urządzenia ma pojemność 3080 mAh. Użytkownicy, którzy potrzebują dużej ilości miejsca na dane, mają do dyspozycji slot na kartę microSD (zamiennie z miejscem na drugą kartę SIM). Dostęp do urządzenia chroniony jest za pomocą czytnika linii papilarnych.

Wyprzedaż na stronie Mi-home.pl potrwa w godzinach 12:00-24:00 (lub do wyczerpania zapasów). Więcej informacji można znaleźć stronie https://mi-home.pl/.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.