Home / Aktualności / XENEON FLEX 45WQHD24 – pierwszy na świecie monitor OLED z regulowaną krzywizną

XENEON FLEX 45WQHD24 – pierwszy na świecie monitor OLED z regulowaną krzywizną

Zakrzywione monitory są dostępne na rynku od dosyć dawna ale takie, w której możemy dowolnie regulować krzywiznę – dopiero teraz. Firma CORSAIR, bo to właśnie o nią chodzi ogłosiła dziś dostępność w przedsprzedaży niecierpliwie wyczekiwanego gamingowego monitora OLED XENEON FLEX 45WQHD240, pierwszego na świecie 45-calowego, zginanego monitora OLED do gier 21:9. Od momentu premiery w sierpniu 2022 r. XENEON FLEX 45 inspiruje wyobraźnię entuzjastów komputerów osobistych i graczy dzięki jego niezwykłe połączenie technologii W-OLED, współczynnika proporcji 21:9, rozmiaru 45, 240 Hz i niesamowitej zdolności do zginania od całkowicie płaskiego do 800R krzywizny.

Teraz oczekiwanie na kolejny skok naprzód w technologii monitorów dobiega końca, a zamówienia przedpremierowe na XENEON FLEX 45 są już dostępne w sklepie internetowym CORSAIR w atrakcyjnej cenie 1999,99 dolarów (bez podatku). Dzięki zamówieniom, które zostaną wysłane pod koniec grudnia 2022 r., gracze mogą przygotować się do zdobycia CORSAIR XENEON 45 i ustawić własną krzywą.

Stworzony we współpracy z innowatorem OLED, firmą LG Display, XENEON FLEX 45 jest zwieńczeniem wiedzy inżynieryjnej CORSAIR i najnowocześniejszej technologii W-OLED, aby stworzyć zupełnie nową klasę monitorów. Dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 45 cali i rozdzielczości 3440 x 1440 (współczynnik proporcji 21:9), XENEON FLEX 45 zapewnia kinowe wrażenia, które są odpowiednie zarówno do pracy, jak i do zabawy, z oszałamiającą jakością obrazu dzięki szczytowej jasności do 1000 nitów i jasności 1 500 000 :1 współczynnik kontrastu.

XENEON FLEX 45 ustanawia nowe standardy dla monitorów do gier o wysokiej częstotliwości klatek i krótkim czasie reakcji. Rozmycie ruchu jest prawie całkowicie wyeliminowane dzięki częstotliwości odświeżania do 240 Hz, czasowi reakcji 0,03 ms GtG i niemal natychmiastowemu czasowi włączania/wyłączania pikseli wynoszącemu 0,01 ms, co prawie eliminuje rozmycie ruchu i zapewnia, że ​​Twoje gry wyglądają absolutnie najlepiej – wszystko w pełni kompatybilny z NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium.

XENEON FLEX 45, wspierany przez wszechstronną trzyletnią gwarancję, która obejmuje zarówno gwarancję braku martwych pikseli, jak i gwarancji wypalenia, zapewnia również, że będzie wyglądał jak najlepiej przez wiele lat.

Monitor do gier OLED XENEON FLEX 45WQHD240 można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym CORSAIR w cenie prawie 2 tys. dolarów (bez podatku), a dostawy jednostek mają rozpocząć się pod koniec grudnia 2022 r.

Ceny międzynarodowe mogą się różnić w zależności od kraju i mogą zawierać regionalne podatki. Sklep internetowy CORSAIR jest obecnie dostarczany do USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Danii i innych krajów UE. Więcej informacji można znaleźć w  sklepie internetowym tego producenta.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*