Home / Aktualności / Xbox One X i World of Tanks od dnia premiery w 4K i z HDR

Xbox One X i World of Tanks od dnia premiery w 4K i z HDR

Firma Wargaming.net z radością informuje, że dziś wraz z premierą nowej konsoli Xbox One X swój debiut na tej platformie ma również gra World of Tanks. Przebojowa gra free-to-play jest od dziś dostępna w natywnej rozdzielczości 4K i z pełnym wsparciem dla technologii High Dynamic Range (HDR). Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym po raz pierwszy jest możliwość komunikacji głosowej graczy na Xbox 360, Xbox One, Xbox One S i Xbox One X. Bez względu na generację konsoli możemy grać wspólnie i wspólnie koordynować taktyczne manewry na polu bitwy.

– To zaszczyt, ze World of Tanks jest jednym z tytułów startowych nowej konsoli Xbox One X – mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i producent wykonawczy w studio Chicago-Baltimore. – Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby rozszerzyć i ulepszyć każdy aspekt gry –

Nowi gracze rozpoczną swą karierę z nowym, darmowym zestawem startowym dostępnym w sklepie Microsoft. Na graczy czeka amerykański czołg lekki T1E6-X1, załoga wyszkolona w 100%, miejsce w garażu i 3 dni konta premium. Warto zwrócić uwagę również na War Stories czyli pierwszą w historii kampanię dla pojedynczego gracza. Wszystkie 4 epizody dostały również dostosowane do nowej platformy.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.