Home / Aktualności / Xbox One S + gra + abonament Xbox Live za jedyne 999 zł!

Xbox One S + gra + abonament Xbox Live za jedyne 999 zł!

Sieć sklepów EURO RTV AGD przygotowała dla fanów konsol z rodziny Xbox bardzo atrakcyjną ofertę. W jej ramach klienci mogą kupić konsolę Xbox One S 500 GB w cenie 999 zł, a dodatkowo otrzymać jedną z dwóch nowości na tę platformę oraz abonament Xbox Live na okres sześciu miesięcy. Do wyboru są wersje z grą Assassin’s Creed: Origins lub Forza Horizon 3 + Hot Wheels.

Z kolei fani gry Minecraft mogę wkupić za kwotę 999 zł model One S 500 GB z tą właśnie grą i abonamentem Xbox live na okres nie sześciu, lecz aż  dziewięciu miesięcy. To jednak nie wszystko, bowiem EURO RTV AGD oferuje możliwość zakupu konsol na raty w systemie 20 x 0% z jedną ratą gratis, którą za nas obiecuje spłacić sklep.

Ponadto decydując się na zakup konsoli Microsoftu z jedną z ww. gier możemy także zakupić słuchawki ASUS z rabatem wynoszącym 100 zł, kolejną grę o 50 proc. taniej oraz dodatkowego pada z 20-proc. upustem.

Trzeba przyznać, że Microsoft po premierze Xbox One X wyraźnie zwiększył swoją aktywność w celu promocji w telewizji oraz Internecie, nie tylko swojej topowej konsoli, ale także przy okazji próbuje zwiększyć udział w rynku modelu podstawowego, jakim jest Xbox One S.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

2 komentarze

  1. Witaj. I o to chodzi w konkurencji, bo gdyby nie sklepy typu Euro RTV AGD, to taki X-kom czy inni nie byliby skorzy zejść z ceną poniżej 1000 zł. Oczywiście oferta X-kom też jest fajna, o ile mieszkasz w mieście, w którym jest punkt X-kom (w innym przypadku musisz doliczyć koszt dostawy), zaś sklepów E.R.A. jest znacznie więcej i możesz odebrać sprzęt samodzielnie. Poza tym oni oferują 20 rat 0% i jedną zapłacą za Ciebie, co daje finalną kwotę za konsolę 949,05 zł, a do tego możesz kupić Forzę 7 za połowę ceny, pada 20% taniej czy słuchawki z rabatem 100 zł, a tego już X-kom nie oferuje. Obie oferty mają swoje plusy, a wybór należy do klienta na czym mu bardziej zależy i o to w tym chodzi, niech będzie konkurencja, to klienci zyskają. Poza tym i tak oferty w PL są daleko w tyle za tym co jest w UK, bo tam w tej samej kwocie po przeliczeniu na złotówki już od około 2 miesięcy można dostać Xbox One S z pakietem 4-5 gier, a nie jak w Polsce 1-2. Pozdrawiam i dzięki za komentarz.

  2. W x-kom.pl fajniejsza oferta w tej samej cenie https://lp.x-kom.pl/a/x-mas-2017/?utm_source=spec Microsoft Xbox One S 500GB Forza H3+Wolfenstein II+6M LIVE 999 zł