Home / Konsole / Xbox One S Gears of War 4 – czerwona, limitowana wersja konsoli

Xbox One S Gears of War 4 – czerwona, limitowana wersja konsoli

gears-of-war-4-limited-edition-xbox-one

Co do niedawna było tylko domysłami, specjalna edycja Xbox One S Gears of War 4, dedykowana właśnie tej grze, dołączy niebawem do białej, odchudzonej w stosunku do standardowej wersji konsoli.

Limitowana wersja konsoli była już wspominana na tegorocznym E3, jednak teraz jest już prawie namacalna  z czerwoną kolorystyką, laserowymi wyżłobieniami pazurów, czy w końcu krwistymi plamami, doskonale nawiązującymi do bardzo zakorzenionej w przemocy grze Gear of Wars 4.

Tak jak biała, tak i ta specjalna edycja Xbox One S posiada 2TB dysk twardy, podobnie stylizowany do konsoli czerwony kontroler i  oczywiście samą grę GoW 4 cyfrowa dystrybucja, którą można pobrać za pomocą specjalnego kodu). Całość zadebiutuje już 10 października i w dodatku do samej gry umożliwi m.in. dostęp do map trybu wieloosobowego.

Limitowana edycja konsoli Xbox One S z grą i stylizacją Gears of War 4 będzie niestety (co można było podejrzewać) droższa niż standardowa wersja – wydatek 449 zamiast 29 dolarów. Dodatkowe kontrolery będzie można nabyć za „jedyne” 75 dolary i w sprzedaży już 13 września. Aby zbytnio nie przedłużać, Microsoft zapewnia, że konsola będzie dostępna do wyczerpania zapasów w magazynach, co przy obecnym zainteresowaniu tą wersją powinno nastąpić wcześniej niż później.

A czy wśród was są jacyś chętni na tą edycję, a może sądzicie, że nie warto za nią aż tyle płacić. Ciekawi jesteśmy waszej opinii.Xbox One S Gears of War 4