Home / Aktualności / Xbox One S + 2 gry + abonament Xbox LIVE już od 899 zł!

Xbox One S + 2 gry + abonament Xbox LIVE już od 899 zł!

Jedna z polskich sieci marketów elektronicznych poza ofertą na konsole SONY PlayStation 4 przygotowała równie gorącą i atrakcyjną ofertę dla osób zainteresowanych zakupem konsoli Xbox One S. Otóż fani konsol z obozu Microsoft-u mogą nabyć model One S w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, dwoma grami oraz abonamentem Xbox LIVE już od 899 zł!

Tak więc zainteresowani taką ofertą powinni odwiedzić jeden ze sklepów Media Expert lub ich sklep online, bowiem za wspomniane powyżej 899 zł otrzymacie konsolę Xbox One S 500 GB, gry Forza Horizon 3 + Forza Horizon 3: Hot Wheels oraz abonament Xbox LIVE na okres 6-miesięcy.

Dodatkowo otrzymujecie możliwość nabyć w promocyjnych cenach GTA V (169 zł), Mass Effect: Andromeda (139,99 zł), Titanfall 2 (109,99 zł) lub Forza Motorsport 7 z aż 50-proc. rabatem.

Ponadto sklep oferuje także 20-proc. rabat na kolejnego pada do konsoli oraz możliwość odroczenia spłaty połowy wartości sprzętu o 5 miesięcy. Tak zaciętej walki o klientów na polskim rynku nie było już dawno, z czego nam klientom pozostaje cieszyć się i korzystać.

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.