Home / Konsole / Masz Xbox One lub 360? Nadchodzi wielka wyprzedaż gier

Masz Xbox One lub 360? Nadchodzi wielka wyprzedaż gier

xbox-countdown-sale

Posiadacze konsol Xbox One oraz 360 mogą pomału zacierać ręce i przygotowywać swoje świnki skarbonki do rozbicia. Nadchodzi bowiem wielka wyprzedaż gier – “Countdown Sale“, która rozpocznie się już 22 grudnia i potrwa do 9 stycznia.

Podczas tej gorączki złota, posiadacze konsol Microsoftu uzyskają do 60 procent zniżek, oraz w przypadku bycia członkiem Xbox Live Gold, dodatkowych 10 procent ponad wcześniej wspomniane 60.

Pomimo iż nie do końca wiemy, które z kilkuset gier będzie przecenione we wspomnianej wyprzedaży świątecznej, to ze zwiastunu możemy się dowiedzieć o takich tytułach jak Final Fantasy 15, Battlefield 1, Dishonored czy Watch Dogs 2 oraz ponad 40 grach oferowanych na konsolę Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej.

Co więcej, jeśli chcielibyście skorzystać z wyprzedaży, a nie posiadacie jeszcze członkostwa Xbox Live Gold, to w okresie promocyjnym można będzie je nabyć za równowartość 1 dolara.

Jeśli jednak już jesteście w społeczności sieciowej konsol Xbox, to korzystając z programu lojalnościowego Xbox Live Rewards, podczas sprzedaży świątecznej gier zasilicie swoje konto do 10 procent zwrotem (tzw. cashback) korzystając z MyVIP, który będzie można wykorzystać później na zakup gier, dodatków, filmów czy muzyki. Częściowy zwrot kosztów tyczy się gier z promocji zakupionych do końca tego roku tj. 31 grudnia.

W promocyjnej sprzedaży znalazły się ponadto filmy, seriale, muzyka czy aplikacje. Warto więc naszym zdaniem zaopatrzyć się w to co od dawna nam chodziło po głowie, a nie do końca mieliśmy na to pieniądze.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.