Home / Konsole / Xbox Live Games With Gold czerwiec 2016

Xbox Live Games With Gold czerwiec 2016

Xbox Live Games With Gold czerwiec 2016

Czerwiec tuż, tuż, a wraz z nim kolejna dawka gier Games With Gold dla posiadaczy Xbox Live i konsol Xbox One i / lub Xbox 360. Spekulacje odnośnie potencjalnych tytułów nie potwierdziły się, jednak patrząc na tą właśnie selekcje, częściowo to można przełknąć.

Tradycyjnie już Xbox One otrzyma cztery gry, dwie z których przez kompatybilność wsteczną, zaś Xbox 360 dwie. Co ważne, gry z Xboxa 360 dla konsoli Xbox One można pobrać bezpośrednio z nowej konsoli, co nieco ułatwia proces zdobycia darmowej rozrywki.

Na pierwszy ogień idzie Goat Simulator, nietuzinkowa produkcja, w której wcielamy się w sympatyczną kozę, której nie obce są głupie harce, bronie czy inne rzeczy. Gra ta dostępna będzie dla Xbox One przez cały czerwiec, więc nie chcemy słyszeć wymówek, że ktoś nie zdążył – chociaż spróbujcie. Czasami takie gry najlepiej relaksują po ciężkim dniu.

Kolejną grą jest nie inna jak The Crew produkcja, symulator jazdy, który niestety nie zdobył takiej popularności jaką życzył sobie producent, jednak i tak będąca ciekawym i rozluźniającym tytułem. W grze tej doświadczymy emocjonujących wyścigów w podziemnych grupach, zmierzymy się poniekąd ze świadkiem przestępczym oraz będziemy rywalizować z graczami na całym świecie dzięki zaawansowanej funkcji online. Gra dostępna będzie pomiędzy 16 czerwca a 15 lipca.

Trzecią dla konsoli nowej generacji oraz pierwszą dla Xbox 360 jest Super Meatboy – gra, w której wcielimy się dosłownie w kawałek mięsa przemierzającego interesujące lokalizacje. Ta nietypowa platformówka 2D oferuje wiele poziomów, w których nie tylko sprawdzimy swoją sprawność, ale również uśmiejemy się z sytuacji, w których nasze mięsko będzie mielone, gniecione itp. Gra dostępna pomiędzy 1 a 15 czerwca.

Czwartym, ostatnim tytułem na czerwiec jest XCOM Enemy Unknown – produkcja, której nie sposób ominąć. W tej turowej strategii przyjdzie nam się zmierzyć z obcymi, a do naszej dyspozycji będą naprawdę wykwintne bronie i inne dodatki. Gra oferuje sporą dozę takich elementów jak rozbudowa naszej bazy, badania nad broniami i podobne, dzięki czemu zapewnia długie godziny dobrej zabawy nawet teraz, gdy od czasu jej premiery już trochę minęło. Gra dostępna pomiędzy 16 a końcem czerwca.

Mamy nadzieję, że tak nam, jak i wam gry Games With Gold na czerwiec przypasowały. Nie są one złe, aczkolwiek mamy nadzieję, że mająca się pojawić w tym miesiącu gra Rise: Son of Rome znajdzie się w lipcowym zestawieniu. Tak czy inaczej, dajcie nam znać co myślicie o grach na ten miesiąc dla konsol Microsoftu.