Home / Aktualności / Xbox Games with Gold na Styczeń 2020

Xbox Games with Gold na Styczeń 2020

Nowy rok niebawem, a wraz z nim nowa dawka darmowych gier dla posiadaczy Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate w ramach Games with Gold. Ich członkowie otrzymają cztery nowe gry – dwie na Xbox One i dwie na Xbox 360 – w ramach programu Gry ze złotem. W tytuły Xboxa 360 można także grać na Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej.

Na Xbox One czekają na nas Styx: Shards of Darkness (dostępny przez cały miesiąc) oraz Batman: The Telltale Series – The Complete Season (Episodes 1-5), który można pobrać między 16 stycznia a 15 lutym. Pierwszy z tytułów to ciekawa gra z elemtami łamigłówek i skradania, zaś druga to oczywiście przygody Batmana, aczkolwiek w nieco innej postaci.

Z kolei na Xbox 360, począwszy od 1 stycznia, posiadacze Xbox Live mogą pobrać bezpłatnie TEKKEN 6 aż do 15 stycznia. Następnie 16 stycznia pojawi się możliwość darmowego ściągnięcia LEGO Star Wars II: Oryginalna trylogia, która pozostanie bezpłatna do 31 stycznia. Tak samo jak bijatyki Tekken 6 nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać, tak trylogia Gwiezdnych Wojen nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem.

Musimy przyznać, że selekcja gier na początek roku nie jest najgorsza, choć czepiając się szczegółów, mogłaby być nieco lepsza. Jeśli chodzi o nas to mamy już w bibliotece Styxa, zaś Batman w tym wydaniu nie jest w naszym typie. A co wy o niej sądzicie?

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.