Home / Aktualności / Xbox Games with Gold już jest ale w zmienionej formie

Xbox Games with Gold już jest ale w zmienionej formie

Tradycyjnie jak co miesiąc, Xbox Games with Gold jest już dostępny dla posiadaczy kolsol Xbox. Członkowie Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate mogą teraz odebrać Windbound. Jest to pierwszy miesiąc, w którym oferta Games with Gold nie obejmuje oryginalnych gier na konsolę Xbox lub Xbox 360, a do zdobycia są tylko dwie gry. Jeszcze w tym miesiącu abonenci będą mogli pobrać Bomber Crew Deluxe Edition. Nie zapominajcie, że jeden z wrześniowych gratisów, Double Kick Heroes, jest wciąż do zdobycia do 15 października.

Przez cały miesiąc abonenci będą mogli pobrać Windbound, grę przygodową osadzoną na Zakazanych Wyspach. Aby Kara przetrwała i rozwijała się na tym tajemniczym łańcuchu wysp, musi przeszukiwać ziemie w poszukiwaniu zasobów, wytwarzać broń, a nawet budować prowizoryczną łódź do podróżowania po morzach. Z surowymi elementami i asortymentem fantastycznych stworzeń wędrujących po ziemiach, Zakazane Wyspy to niebezpieczna, ale piękna kraina.

Z kolei od 16 października członkowie mogą odebrać Bomber Crew Deluxe Edition, symulację strategiczną osadzoną w czasie II wojny światowej. Jako dowódca załogi bombowca (oczywiście) Twoim zadaniem jest dobranie odpowiednich członków zespołu, przygotowanie bombowca i, co najważniejsze, zarządzanie zasobami i delegowanie zadań podczas misji. Każdy członek załogi jest generowany proceduralnie i ma swoje unikalne cechy. Nie możesz się jednak zbytnio przywiązać, ponieważ Bomber Crew oferuje permanentną śmierć. Dzięki kolorowej kreskówkowej grafice i beztroskim dialogom, Bomber Crew nie traktuje siebie zbyt poważnie. W przeciwieństwie do wielu gier z okresu II wojny światowej, Bomber Crew jest odpowiednia dla dzieci, więc będzie to dobra zabawa dla najmłodszych.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*