Home / Aktualności / Wyścigi Czołgów zagoszczą w World of Tanks

Wyścigi Czołgów zagoszczą w World of Tanks

Firma Wargaming ogłosiła w dniu dzisiejszym nowy tryb zabawy w World of Tanks o nazwie Wyścigi Czołgów. Gracze staną na linii startowej toru pełnego wybuchowej akcji już 29 września. Rzeczony tryb będzie dostępny czasowo do 12 października 2014.

Wyścigi Czołgów to dwie drużyny złożone z trzech zawodników każda, których celem będzie zarówno dotarcie do mety jako pierwsi, ale również zdobywanie punktów kontrolnych oraz niszczenie przeciwników w trakcie zawodów.

Mapą, na której będą organizowane wyścigi jest przemodelowana do tego celu arena portowa z torem, rampami, materiałami wybuchowymi i innymi interaktywnymi obiektami, które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę.

Czołgiem, który będzie używany w tym trybie jest specjalnie przygotowana wersja M24 Chaffee Sport i każdy zarejestrowany gracz otrzyma go za darmo. Wyścigi Czołgów przyniosą ze sobą nowy medal „Racer 2014” przyznawany za zwycięstwa w wyścigach oraz zestaw specjalnych misji dla tego trybu, dzięki czemu gracze będą mogli zdobywać doświadczenie oraz kredyty.

Aby dowiedzieć się więcej o World of Tanks i pobrać tę wielokrotnie nagradzaną grę zapraszamy do odwiedzenia strony http://worldoftanks.eu

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.