Home / Aktualności / Wyścigi Czołgów w World of Tanks – nowy, ekscytujący tryb rozgrywki

Wyścigi Czołgów w World of Tanks – nowy, ekscytujący tryb rozgrywki

Firma Wargaming informuje, że zapowiadany wcześniej, zupełnie nowy tryb do World of Tanks o nazwie „Wyścigi Czołgów” jest już dostępny. Gracze z całego świata mogą już zasiąść za sterami M24 Chaffee Sport i na przygotowanym torze będą się ścigać do 12 października 2014.

Wyścigi Czołgów to dwie drużyny złożone z trzech zawodników każda, których celem będzie zarówno dotarcie do mety jako pierwsi, ale również zdobywanie punktów kontrolnych oraz niszczenie przeciwników w trakcie zawodów. Mapą, na której będą organizowane wyścigi jest przemodelowana do tego celu arena portowa z torem, rampami, materiałami wybuchowymi i innymi interaktywnymi obiektami, które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę. Czołgiem, który będzie używany w tym trybie jest specjalnie przygotowana wersja M24 Chaffee Sport i każdy zarejestrowany gracz otrzyma go za darmo.

Wyścigi Czołgów przyniosą ze sobą nowy medal „Kierowca wyścigowy 2014” przyznawany za zwycięstwa w wyścigach oraz zestaw specjalnych misji dla tego trybu, dzięki czemu gracze będą mogli zdobywać doświadczenie oraz kredyty.

M24 Chaffee Sport to pojazd poziomu I, jednak nie należy utożsamiać go z raczej powolnymi i “papierowymi” czołgami pokroju Renault FT czy Vickers Medium Mk. I. Pojazd ten posiada 1000 pkt wytrzymałości (PW) oraz potrafi mknąć z prędkością do 90 km/h. Osobiście nie omieszkaliśmy nie spróbować zabawy nowym, sportowym czołgiem i szczerze przyznajemy, że zabawa jest na prawdę przednia i potrafi ona dostarczyć wielu ciekawych wrażeń.Źródło: Informacja własna, Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.