Home / Aktualności / Wyścig otwarcia w Forza Horizon 5 zapiera dech w piersiach

Wyścig otwarcia w Forza Horizon 5 zapiera dech w piersiach

Nie ma się co oszukiwać – wszyscy czekamy na piątą już odsłonę Forza Horzion 5, której premierę Microsoft ustalił na 9 listopada tego roku. Teraz z kolei zademonstrował podczas Xbox Stream Gamescom wyścig otwierający, który możecie zobaczyć poniżej. Nowy materiał z rozgrywki, który pokazuje Ford Bronco Badlands z 2021 r. (jeden z nowo potwierdzonych samochodów z okładki gry), spadający z samolotu na wulkan La Gran Caldera, zapiera dech w piersiach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodzie z okładki (i jego towarzyszu, Mercedes-AMG ONE), Mike Brown, dyrektor kreatywny Forza Horizon 5 w Playground Games, wyjaśnia poniżej wybór tych pojazdów.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować okładkę Forza Horizon 5 z Mercedes-AMG ONE, która po raz pierwszy w samochodzie wykorzystuje technologię hybrydową Formuły 1 prawie jeden do jednego z toru na ulicę – wkładając tę ​​moc w graczy „Ręce pozwalają im odkrywać ulice i drogi Meksyku w bezprecedensowy sposób” – czytamy w komunikacie prasowym.

Forza Horizon 5 ukaże się 9 listopada na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jednak chcesz wcześniej zdobyć grę, obie edycje Deluxe i Premium oferują wczesny dostęp 5 listopada 2021 r.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.