Home / Aktualności / Wyjątkowo ciekawe gry w ramach Games with Gold na sierpień dla konsol Xbox

Wyjątkowo ciekawe gry w ramach Games with Gold na sierpień dla konsol Xbox

Kolejny miesiąc, kolejne gry dla posiadaczy Xboxów oraz subskrypcji Xbox Live uprawniających do darmowych gier Games with Gold. W Sierpniu, co się często nie zdarza, otrzymamy naprawdę dobre gry zarówno na “jedynkę” jak i 360-tkę. 

W sierpniu członkowie Xbox Live Gold otrzymają tradycyjnie cztery nowe darmowe gry – dwie na Xbox One i dwie na Xbox 360 – w ramach programu Games with Gold. W gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One będzie można pograć dzięki kompatybilności wstecznej.
Tak więc na Xbox 360, począwszy od 1 sierpnia otrzymamy Torchlight , który będzie bezpłatny dla członków Xbox Live Gold aż do 15 sierpnia. Następnie, 16 sierpnia, będziemy mogli pobrać Castlevania: Lords of Shadow do końca sierpnia. Z kolei na Xbox One do pobrania przez cały miesiąc będzie Gears of War 4, zaś między 16 sierpnia a 15 września wyścigi Forza Motorsport 6.

Jak więc widzicie dobór gier naprawdę tego, do którego przyzwyczaił nas Microsoft. Obie konsole otrzymały naprawdę dobre gry, które pomimo upływu czasu nadal są w stanie zapewnić długie godziny przed konsolą. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.