Home / Gry / Bijatyka / WWE 2K16 – kup w przedsprzedaży i zagraj Terminatorem

WWE 2K16 – kup w przedsprzedaży i zagraj Terminatorem

WWE-2K16-Terminator

WWE 2K16 czyli wrestling w wykonaniu studia 2K Sports poinformował właśnie o bardzo ciekawym bonusie dla tych, którzy zdecydują się kupić tą grę w przedsprzedaży.

Ci, którzy przed premierą wykrzeszą nieco grosza, będą mogli zagrać samym Terminatorem, który jak domniemamy dosłownie zmiażdży przeciwników na ringu. Dotyczy to zarówno wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One lub Xbox 360.

Terminator, którego jak wiemy gra odwiecznie Arnold Schwarzenegger, pojawił się w zwiastunie do WWE 2K16, który możecie zobaczyć poniżej.

Premiera gry WWE 2K16 planowana jest na 27 października, w sam czas na święto halloween (niezbyt popularne w Polsce), co może wiązać się z zachęcaniem producenta tej gry do walki Arnim w kostiumie Halloween.

Pojawienie się Arnolda jako Terminator w tej grze jest poniekąd zadośćuczynieniem usunięcia Hulka Hogana, który się w niej nie pojawi, a to za sprawą rasistowskich komentarzy tego wrestlera i użyciem słowa na N. Gdyby to nie miało miejsca, moglibyśmy się pokusić o spekulacje wyniku walki Terminator vs Hulk Hogan, a tak to, możemy o tym co najwyżej pomarzyć.