Home / Filmy i TV / Animacja / Wściekłe Ptaki – Angry Birds doczeka się produkcji filmowej w 2016

Wściekłe Ptaki – Angry Birds doczeka się produkcji filmowej w 2016

Film Angry Birds Wsciekle Ptaki

Niezwykle popularna gra mobilna Angry Birds doczekuje się pomału ekranizacji filmowej, po dosłownej inwazji na urządzenia przenośne oraz wszelkiego rodzaju gadżety.

Ok. 15 części „Wściekłych Ptaków” później, Sony Pictures zapoczątkowało współpracę ze studiem Ravio, wypuszczając właśnie teraz zwiastun powstającego filmu.

Trzeba przyznać, że produkcja wygląda dosyć dobrze ze swoim nasyconymi kolorami obrazem, przez co część z was pobiegnie truchtem do sklepów ze słodyczami.

Wśród aktorów użyczających głosów nie znalazły się super hollywoodzkie gwiazdy, lecz Jason Sudeikis (główny charakter), Josh Gad (jako pomocny ptak), Danny McBride (jako ptak bombowiec), Peter Dinklage, Kate McKinnon, Maya Rudolph, Keegan-Michael Key oraz Hannibal Buress.

Ze wstępnych oględzin jakie film Angry Birds (Wściekłe Ptaki) zdobywa jest dosyć nieodpowiednia oprawa muzyczna, w tym towarzysząca w zwiastunie. Także aspekt humorystyczny jest nieco ograniczony (przynajmniej dla nas), ale być może jakieś dziecko lub dwa zaśmieje się np. z wystrzelenia króla świń na zamek.

Jak się dowiadujemy produkcja ma naleźć się na kinowych ekranach w połowie przyszłego roku, więc nie grzebiemy nadziei, że ten niegdyś bardzo śmieszny wątek ptaków-świń powróci w nieco bardziej humorystycznej formie, dla wszystkich a nie jedynie (o ile) dla najmłodszych.