Home / Aktualności / Wrześniowe tytuly gier w ramach Games with Gold

Wrześniowe tytuly gier w ramach Games with Gold

 

Kolejny miesiąc, kolejne darmowe gry  w ramach Games with Gold czyli Gier ze Złotem.  Microsoft tradycyjnie raczy nas nowymi  tytułami rozplanowanymi  w czasie, a raczej tych posiadającymi subskrypcje Xbox Live lub Xbox Game Pass Ultimate. To właśnie ci ostatni otrzymają wszystkie fantastyczne korzyści Gold oraz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier w ramach Xbox Game Pass.

Na  pierwszy ogień  idzie Warhammer Chaosbane dostępny od 1 do 30 września. W świecie  zdominowanym przez  wojnę  i  magię, nasz  bohater (wybrany spośród  jednej z czterech klas) to ostatnia nadzieja na przywrócenie porządku. 

Drugą  grą jest tytuł z „zupełnie innej bajki” jest Mulaka (dostępna od 16 września do 15 października), w której będziemy walczyć jako meksykański  szaman z niezliczonymi hordami wszelakiej  maści przeciwnikami, w niemniej wyjątkowych sceneriach.

Trzecią grą jest Zone of the Enders HD collection czyli dostępna od 1 do 15 września. Z  kolei od  twórców Metal Gear będziemy walczyć  w kosmicznych  siłach,  zaś w ostatniej z czterech gier – Samurai Shodown  II  (dostępnej od 16 do 30 września) dla posiadaczy konsol Xbox One i  360 będziemy  mogli powalczyć w stylu Street Fightera  i udowodnić swoją przewagę nad innymi.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.