Home / Aktualności / Wraz z nową serią obudów Commander C, Thermaltake celuje w gust każdego gracza

Wraz z nową serią obudów Commander C, Thermaltake celuje w gust każdego gracza

Znany producent produktów dla graczy, Thermaltake wprowadza właśnie na rynek swoje nowe obudowy mid-tower z serii Commander. W skład batalionu szturmowego wejdą modele Commander C31, C32, C33, C34, C35 oraz Commander C36. Każda z indywidualnym charakterem i elementami mającymi trafić w gusta konkretnego użytkownika, a dokładnie gracza gdyż wentylatory RGB przypadły właśnie tej grupie nabywców. 

Jeśli chodzi o pierwszego przedstawiciela gatunku, model C31 to charakteryzuje się on m.in. pełnym bokiem z hartowanego szkła o grubości 4mm, dwoma 200mm wentylatorami RGB w standardzie, mocowaniami na radiatory do 360mm, raiserem na karty graficzne czy przodem z tzw. meshem i charakterystycznymi załamaniami pod kątem. Podświetlenie RGB można regulować zarówno z poziomu przycisku jak i oprogramowania w jednym z 7 trybów. 

Commander C31 ma wyjątkową możliwość rozbudowy dzięki obsłudze coolerów o maksymalnej wysokości 180 mm, podwójnego gniazda rozszerzeń VGA o długości do 310 mm, zbiornika na chłodzenie cieczą czy możliwością zamontowania zasilacza o długości do 200 mm. Opisane tu modele obsłużą bez problemu płyty w standardzie  Mini ITX, Micro ATX oraz ATX. Po pełną specyfikację zachęcamy do odwiedzenia strony producenta.

Pozostałe obudowy z tej serii oferują to samo z tą różnicą, że przody są zupełnie inne, tym samym trafią w gusta innego odbiorcy. Commander trafi do sprzedaży w kwietniu tego roku w przewidywanej cenie 490 zł. 

 

Radiator Support List / Radiator Compatibility List
  120mm 240mm 360mm 140mm 280mm 420mm
Front
Top
Rear
 
All-in-One Compatibility List (Water 3.0 and Floe series)
  Perform Pro 240 Series 360 Series 140 Series 280 Series
Front
Top
Rear

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.