Home / Aktualności / World War Z, Figment i Tormentor x Punisher za darmo do 2 kwietnia w Epic Games Store

World War Z, Figment i Tormentor x Punisher za darmo do 2 kwietnia w Epic Games Store

Od dziś aż do 2 kwietnia możesz zdobyć trzy nowe gry World War Z, Figment i Tormentor x Punisher za darmo za pośrednictwem Epic Games Store.

World War Z – trzecioosobowa strzelanka opracowana przez Sabre Interactive i wydana przez Mad Dog Games wraz z nową aktualizacją, która dodaje grę między platformami na PC i Xbox One stanowi szczególnie łakomy kąsek. Dzisiejsza aktualizacja obejmuje również nowe warianty broni z unikalnymi dodatkami, ulepszenia balansu w trybie PvE i trybie hordy Z oraz cztery skórki postaci premium dostępne w pakiecie lub z przepustką sezonową.

Kolejną darmową grą w tym tygodniu jest Tormentor x Punisher, gra, w której wszystkich można zabić jednym uderzeniem. Obejmuje to zarówno bosów jak i naszego bohatera. Bossowie zmieniają kształt areny i wyczarowują pokoje i pułapki, aby utrudnić nam życie. Demony zaś dostosują się do naszego stylu gry. Warto też wspomnieć, że gra prezentuje nie tylko “mocne” sceny, ale również nie grzeszy niewinnością pod względem używanego języka czy muzyki. 

Trzeci darmowy tytuł jako zdobędziemy za darmo to Figment – muzyczna przygodowa gra akcji „osadzona w zakamarkach ludzkiego umysłu”. Mówi się, że surrealistyczne miejsce jest wypełnione „najgłębszymi myślami, pragnieniami i wspomnieniami” oraz „zaludnione wieloma głosami, które słyszymy w naszych głowach”. W grze umysł został naruszony, a nowe myśli przybierają kształt „koszmarnych” stworzeń, które rozprzestrzeniają strach. 

Z kolei od przyszłego tygodnia inna ciekawa gra Gone Home będzie bezpłatna wraz z Hobb, grą opracowaną przez studio Runic Games – odpowiedzialną m.in. za serię Torchlight.

  • Darmowe gry Epic Store
  • Tormentor x Punisher
  • Figment

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.